Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

  Przekaż Fundacji 1%

A A A

Nasze akcje dla dzieci

 

Spotkania okolicznościowe

Corocznie organizujemy uroczyste spotkania dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, Mikołajek, świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Są one znakomitą okazją do poznania nowych znajomych, świetnej zabawy przy muzyce i słodkim poczęstunku. Dzieci uczestniczą w konkursach, wspólnie muzykują i śpiewają ciesząc się z prezentów, którymi je obdarowujemy.
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest dla nas kolejną okazją do spotkania z dziećmi i ich rodzicami połączoną z przekazaniem wyprawek szkolnych: tornistrów i pomocy szkolnych.

 

Kolonie letnie

Od wielu lat staramy się organizować dzieciom wypoczynek letni. Kolonie organizujemy zarówno w dużych miastach wartych poznania, takich jak Kraków czy Warszawa, jak i w miejscowościach wypoczynkowych w górach i nad morzem.

 

Wycieczki dla dzieci

Nasze dzieci zapraszane są również na wycieczki po Warszawie. Zwiedzamy najciekawsze zabytki: Wilanów, Zamek Królewski, Stare Miasto, a także muzea, miejsca pamięci związane z historią Polski oraz Parlament RP, Politechnikę Warszawską i Uniwersytet Warszawski.

 

Opieka całoroczna

Dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej w każdym czasie według indywidualnych potrzeb przekazujemy darowizny w postaci paczek żywnościowych i ubraniowych. W ramach wyrównywania szans edukacyjnych staramy się także w miarę naszych możliwości przekazywać dla dzieci sprzęt komputerowy.
Wspieramy rodziny z dziećmi przyjeżdżające do Warszawy na konsultacje lekarskie, zapewniając zakwaterowanie i wyżywienie.
Rodziny z dziećmi zapraszamy również codziennie do Klubu Seniora na Hożą 72.

© 2015 FUNDACJA POMOC TRANSPORTOWCOM. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.